Kontakt

Institut za elektroprivredu d.d., Zagreb
Koturaška 51, HR-10000 Zagreb, p.p. 293
TELEFON: +385 1 6170 462, 6171 538
FAX: +385 1 6171 153, 6171 154
e-mail: kontakt(at)ie-zagreb.hr

 

Uprava

  Direktor: Marijana Kotaran Munda, dipl. ing. građ

+385 1 6170 462

+385 1 6171 538

kontakt(at)ie-zagreb.hr
  Tajnica direktora:  Vlatka Banek +385 1 6170 462 vlatka.banek(at)ie-zagreb.hr

Odjel zajedničkih poslova

  Voditelj odjela:  Nada Grubišić, oec. +385 1 627 44 15 nada.grubisic(at)ie-zagreb.hr
  Vlatka Banek +385 1 6170 462 vlatka.banek(at)ie-zagreb.hr
  Jana Bojić, dipl. oec. +385 1 627 44 32 jana.bojic(at)ie-zagreb.hr
  Luka Tomić, dipl. iur. +385 1 627 44 11 luka.tomic(at)ie-zagreb.hr
  Jakša Kaić  kopiraona    jaksa.kaic(at)ie-zagreb.hr
  Anica Cerčić +385 99 242 41 61 anica.cercic(at)ie-zagreb.hr
  Vesna Drača +385 1 6322 489 vesna.draca(at)ie-zagreb.hr
  Jasminka Ekić    
  Jasna Goranović    

SEKTOR ZA ELEKTROTEHNIKU

  Direktor sektora: dr. sc. Srećko Bojić, dipl. ing. el. +385 1 627 44 22 srecko.bojic(at)ie-zagreb.hr
  Tajnica sektora: Maja Šimprec, dipl. oec. +385 1 617 15 38 maja.simprec(at)ie-zagreb.hr

Zavod za visoki napon i mjerenja

   Voditelj odjela: mr. sc. Zoran Bertalanić, dipl. ing. el. +385 1 627 44 31 zoran.bertalanic(at)ie-zagreb.hr
  tehnički voditelj laboratorija: Ernest Marušić, dipl. ing. el. +385 1 617 11 85 ernest.marusic(at)ie-zagreb.hr
  Damir Sever, el. teh. +385 1 617 15 37 damir.sever(at)ie-zagreb.hr
  Srećko Juretić, el. teh. +385 1 617 15 37 srecko.juretic(at)ie-zagreb.hr
  Dubravko Šupljika, el. teh. +385 1 617 15 37 dubravko.supljika(at)ie-zagreb.hr
  Mile Prpić, struč. spec. ing. el. +385 1 617 15 37 mile.prpic(at)ie-zagreb.hr
  Marko Župan, struč. spec. ing. el. +385 1 617 15 37 marko.zupan(at)ie-zagreb.hr

Odjel za konzalting i projektiranje

   Voditelj odjela: dr. sc. Milutin Pavlica, dipl. ing. el. +385 1 627 44 24 milutin.pavlica(at)ie-zagreb.hr
  Jozo Galić, dipl. ing. el. +385 1 6322 865 jozo.galic(at)ie-zagreb.hr
  Dragan Orlović, dipl. ing. el. +385 1 627 44 18 dragan.orlovic(at)ie-zagreb.hr  
  mr. sc. Boris Babić, , dipl. ing. el.

+385 1 627 44 23

boris.babic(at)ie-zagreb.hr
  Mario Gotovac, dipl. ing. el. +385 1 627 44 31 mario.gotovac(at)ie-zagreb.hr
  Miroslav Vuletić, dipl. ing. el. +385 1 627 44 17 miroslav.vuletic(at)ie-zagreb.hr
  Domagoj Božić, mag. ing. el. +385 1 627 44 17 domagoj.bozic(at)ie-zagreb.hr
  Marija Blažević, dipl. ing. el. +385 1 627 44 34  marija.blazevic(at)ie-zagreb.hr
  Natko Sorić, dipl. ing. el. +385 1 627 44 21 natko.soric(at)ie-zagreb.hr
  Vjekoslav Nemec, dipl. ing. el. +385 1 627 44 24 vjekoslav.nemec(at)ie-zagreb.hr

Odjel za analize elektroenergetskih postrojenja i sistema

   Voditelj odjela: Aleksandar Milković, dipl. ing. el. +385 1 627 44 28 aleksandar.milkovic(at)ie-zagreb.hr
  Goran Jerbić, dipl. ing. el. +385 1 627 44 29 goran.jerbic(at)ie-zagreb.hr
  mr. sc. Darko Nemec, dipl. ing. el. +385 1 627 44 30 darko.nemec(at)ie-zagreb.hr
  Branimir Matić, dipl. ing. el. +385 1 627 44 30 branimir.matic(at)ie-zagreb.hr
  Marko Jelić, dipl. ing. el. +385 1 627 44 16 marko.jelic(at)ie-zagreb.hr

SEKTOR ZA GRAĐEVINARSTVO

  Direktor sektora: Krešmir Galić, dipl. ing. +385 1 627 44 12 kresimir.galic(at)ie-zagreb.hr
  Tajnica sektora: Đurđica Cahun Sabolić +385 1 627 44 34 durdica.sabolic(at)ie-zagreb.hr

Odjel za projektiranje

   Voditelj odjela: Perica Bušić, dipl. ing. građ. +385 1 627 44 19 perica.busic(at)ie-zagreb.hr
   dr. sc. Ivan kalafatić, dipl. ing. građ. +385 1 627 44 13 ivan.kalafatic(at)ie-zagreb.hr
   Krešimir Galić, dipl. ing. građ. +385 1 627 44 12 kresimir.galic(at)ie-zagreb.hr
   Mario Merlin, bacc. inž. grad. +385 1 627 44 12 mario.merlin(at)ie-zagreb.hr
   Antonio Arambašić, bacc. inž. građ. +385 1 627 44 19 antonio.arambasic(at)ie-zagreb.hr

Odjel za hidrotehničke studije

   Voditelj odjela: Renata Vidaković Šutić, dipl. ing. građ. +385 1 627 44 26 renata.sutic(at)ie-zagreb.hr
   Tanja Lubura-Matković, dipl. ing. građ. +385 1 627 44 20 tanja.lubura-matkovic(at)ie-zagreb.hr
   Vedrana Ričković, dipl. ing. građ. +385 1 627 44 20 vedrana.rickovic(at)ie-zagreb.hr
  Vjera Pranjić, dipl. ing. građ. +385 1 627 44 20 vjera.pranjic(at)ie-zagreb.hr
   Đurđica Cahun-Sabolić, teh. +385 1 627 44 34 durdica.sabolic(at)ie-zagreb.hr

Odjel za konzalting

   Voditelj odjela: Hrvoje Brkljačić, dipl. ing. građ. +385 1 627 44 10 hrvoje.brkljacic(at)ie-zagreb.hr
  Mišo Aničić, dipl. ing. građ. +385 1 617 04 53 miso.anicic(at)ie-zagreb.hr
  Zdeslav Tajić, dipl. ing. geol. +385 1 627 44 36 zdeslav.tajic(at)ie-zagreb.hr
  Josip Sabljak, bacc. inž. grad. +385 1 627 44 14 josip.sabljak(at)ie-zagreb.hr
  Tomislav Bačanek, dipl. ing. građ. +385 1 627 44 36 tomislav.bacanek(at)ie-zagreb.hr
  Boris Vrcelj, dipl. ing. geol. +385 1 627 44 14 boris.vrcelj(at)ie-zagreb.hr